O deweloperze

Lider House Deweloper to rodzinna firma działająca nieprzerwanie od 15 lat. W tym czasie doskonale poznaliśmy potrzeby lokalnego rynku nieruchomości, tworząc autorskie, komfortowe projekty deweloperskie.

• Lider Zaufania

Lider House Deweloper to spółka stworzona z pasji do Tworzenia ponadczasowych inwestycji

Specjalizujemy się w kameralnym budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym o podwyższonym standardzie. Od zawsze naszą wizytówką są starannie dobrane lokalizacje o wysokich walorach krajobrazowych. Inwestycje Lider House doskonale współgrają z otaczającą je przyrodą oraz oferują swoim mieszkańcom spokój i komfort zamieszkania.

Jakość jaką kierujemy się na co dzień, pozwoliła nam wypracować stabilną i godną zaufania pozycję na szczecińskim rynku.

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, jako firmy projektującej i budującej, wdrażamy rozwiązania które zapewniają najwyższą jakość nieruchomości.

Doświadczenie
15
lat na rynku
deweloperskim
200
sprzedanych
mieszkań
48
zrealizowanych
inwestycji
400
obsłużonych
Klientów
125
mieszkań w
realizacji
Bezrzecze, Maciejki
Nowoczesny Szeregowiec
Szczecin, Wymarzona
Domy Bliźniacze
Szczecin, Wymarzona
4 lokale
Group 68
Group 67
• Tworzymy projekty mieszkaniowe najwyższej jakości
Najlepszą wizytówką Lider House są nasi zadowoleni klienci. Od 15 lat zrealizowaliśmy 48 inwestycji domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz mieszkań.

Autorskie projekty

Na specjalną uwagę zasługuje nasze podejście do projektowania domów oraz budynków wielorodzinnych. Dzięki faktycznemu doświadczeniu wiemy, jak powinny być zaprojektowane i wybudowane nieruchomości mieszkalne.

Nasze inwestycje zaprojektowane są minimalistycznie, nowocześnie oraz ponadczasowo. Sprawiają świetne wrażenie na żywo i cieszą oko Klientów.

Architektura i zagospodarowanie zieleni dopełnia rozwiązania techniczne i tworzy spójny produkt, najwyższej jakości. Posiadamy pełne prawa autorskie do projektów architektonicznych oraz technicznych. 

Dbałość o Klientów

Wierzymy w długofalowe relacje z Klientami i marketing oparty o rekomendacje. Przez 15 lat działania na trudnym, konkurencyjnym rynku deweloperskim, obsłużyliśmy już wielu Klientów. 

Z przyjemnością obserwujemy, gdy jeden zadowolony Klient, sam staje się ambasadorem marki Lider House.

Nierzadko w naszych inwestycjach mieszkają całe rodziny lub grupy dobrych znajomych, którzy tworzą społeczność poszczególnych inwestycji realizowanych przez Lider House. Zadowoleni mieszkańcy to dla nas najlepsza motywacja do stałego utrzymywania jakości i relacji z Klientami.

Rozwój spółki

Spółka LIDER HOUSE stawia na dalszy organiczny rozwój na rynku Szczecina. Obecnie prowadzimy kilkanaście inwestycji na terenie Mierzyna oraz Bezrzecza. 

Nasze portfolio składa się z domów bliźniaczych, domów szeregowych oraz najnowszej inwestycji wielorodzinnej, Osiedla Pustułki. 

Nasz bank ziemi jest stale poszerzany i już wkrótce dodamy do oferty nowe inwestycje. Zgodnie z maksymą realizowania nowoczesnych projektów w oparciu o wysokiej klasy materiały i przystępnej cenie. Warto zaufać firmie tworzonej przez szczecinian dla szczecinian. 

Kontakt z nami

Serdecznie zapraszamy
do kontaktu z naszym
biurem sprzedaży.

Biuro sprzedaży
Szczecin ul. Modra 92 /2
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Napisz do nas

Generated with Avocode.