Na przestrzeni kilku ostatnich lat, Szczecin odpowiednio wykorzystał szansę płynącą ze współpracy transgranicznej. Powstały nowe zakłady pracy z międzynarodowym kapitałem, rozwinęła się branża IT, logistyczna, produkcyjna oraz wiele innych.

Szczecin od lat aspirował do statusu miasta łączącego interesy Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich. Strategiczne położenie procentuje z roku na rok, a miasto dynamicznie się rozwija. Rynek pracy jest na rozwiniętym poziomie i każdy pracownik może znaleźć pracę, która zapewnia odpowiednie szanse na rozwój i wysokie wynagrodzenie. Inwestycje deweloperskie, które powstają w Szczecinie oraz okolicach, sprzedają się bardzo szybko. Populacja mieszkańców jest coraz większa. Wpływ na to ma nie tylko ekonomia, ale również jakość życia w Szczecinie. Liczne tereny zielone, wiele parków, Jezioro Dąbie oraz bliskość Morza Bałtyckiego pozwala zachować balans między pracą a odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Nasza inwestycja jest atrakcyjna tak pod względem lokalizacji jak i ceny. 6560 zł za m2 na rynku pierwotnym to cena o którą trudno w innych miastach wojewódzkich w Polsce.